Francuskie perfumy francuskie 2023

Perfumy francuskie 20233 to jeden z najstarszych produktów kosmetycznych w historii. W rzeczywistości, opierając się na starożytnym tekście i odkryciach archeologicznych, badacze datują powstanie perfum – wtedy tylko prostej mikstury kwiatów i olejków – z powrotem do starożytnego Egiptu i Mezopotamii około drugiego tysiąclecia p.n.e. Szybko do przodu o kilka tysięcy lat (czyli w tej chwili), a my wciąż mamy obsesję na punkcie pachnącego rozkosznego zapachu.

„Zapach pomaga nam stworzyć tożsamość” – mówi Eduardo Valadez, dyrektor marketingu w renomowanym francuskim domu perfumeryjnym Diptyque. „Zapach to coś bardzo osobistego; chodzi o sensację. To, jak ludzie dzisiaj noszą francuskie perfumy kod rabatowy, to „chcę czuć się w określony sposób”. Sprwadź anjlepsze oferty na francuskie perfumy francuskie 2023 na https://profumeria.pl/francuskie-perfumy/ Podobnie jak w przypadku wody kolońskiej dla mężczyzn francuskie perfumy opinie, jednym z najpiękniejszych aspektów perfum dla kobiet jest to, że naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie i każdego środowiska. Francuskie perfumy pl większość z nas nie nosiłaby tych samych perfum na wieczór z przyjaciółmi, jak na brunch z babcią – a przy tak wielu odmianach nie musisz. Świat zapachów to Twoja ostryga.

Francuskie perfumy francuskie 2023

francuskie perfumy perfumy francuskie francuskie perfumy opinie francuskie perfumy kod rabatowy francuskie perfumy pl

Ponieważ do wyboru jest tak wiele różnych aromatów, formuł i rodzajów perfum, zawężenie listy najlepszych może być onieśmielające. Ale dobrą wiadomością jest to, że zapach jest jedną z tych rzeczy, w których od razu wiesz, czy go kochasz, czy nienawidzisz – i rzadko jest coś pomiędzy.

„Zmysł węchu to jedna z najsilniejszych rzeczy łączących nas z pamięcią i atrakcją” – wyjaśnia Ross Barry, narodowy artysta perfum dla Atelier Cologne. „Tak często jest zużyty z miejsca nostalgii. To wyzwala w nas wspomnienie i jest w tym coś pocieszającego”.

Według założycielki Nest New York, Laury Slatkin, zapach oddziałuje nie tylko na osobę, która go nosi, ale także na każdego, z kim się kontaktuje. „Bez tego spotkania są… no cóż, nudne” – dodaje. „Rozkoszowanie się wspaniałym zapachem podnosi mnie na duchu i każdego, kogo dotykam.”

Przed nami najlepsze perfumy dla kobiet. Od klasyków po współczesne arcydzieła i wszystko pomiędzy, te najlepsze perfumy są nie tylko świetne do wzbogacenia twojej gry zapachowej, ale także jako gwiezdne perfumy i upominki. Oto ciekawostka: podczas zeszłorocznego sezonu świątecznego 19% zakupionych prezentów stanowiły zapachy — dwukrotnie więcej niż w przypadku każdej innej kategorii urody. Tak naprawdę nie ma lepszego prezentu, który możesz podarować kobietom w twoim życiu — takim jak twoja mama — w tym roku.

Najlepsze perfumy dla kobiet?

Przetestowaliśmy ponad 100 damskich perfum, aby odkryć najlepsze perfumy dla kobiet na 2022 rok. Następnie zawęziliśmy je jeszcze bardziej, aby ujawnić 20 naszych ulubionych zapachów dla kobiet, których nie możemy przestać rozpylać. Aby upewnić się, że wszystkie zapachy zostały dokładnie przetestowane, każdy zapach został rozpylony na papier i skórę testera. Sprawdź oferty na francuskie perfumy opinie na tej stronie o francuskie perfumy kod rabatowy. W przypadku większości zapachów autorzy pozyskali dodatkową pomoc w testowaniu od zespołu redakcyjnego WWD Shop i kolegów, aby wyczuć pełny zakres tego, jak każdy zapach na różnych testerach. Podczas gdy niektóre zapachy dla kobiet były testowane od miesięcy, nowe wydania perfum były testowane przez tydzień. Chociaż wszyscy mamy swoje ulubione perfumy, te 46 perfum dla kobiet oferuje coś dla każdego, z różnymi cenami, rozmiarami butelek i stężeniami zapachów.

Dodaj komentarz

7 + szesnaście =