Ugreen – akcesoria do telefonów z segmentu premium

Od momentu powstania w 2012 r. Firma Ugreen specjalizuje się w produktach i rozwiązaniach dla profesjonalnych połączeń audio i wideo oraz konwerterów multimediów itp., Aby zaspokoić różne potrzeby klientów. Na początku oferowaliśmy głównie usługi OEM / ODM dla międzynarodowych marek w handlu międzynarodowym, a także rozszerzyliśmy kanały internetowe, takie jak Jingdong Mall i Tmall. Dostosowaliśmy strategie i skupiliśmy się na rozwoju produktów i projektach zgodnie z wymaganiami rynku. Nasi inżynierowie konsekwentnie zachowują pasję i misję opracowywania lepszych produktów w celu poprawy wrażeń wizualnych i słuchowych klientów.

aliexpress ładowarki ugreen

Dzięki 8-letnim staraniom Ugreen zyskał uznanie na rynku i stał się wszechstronną firmą zajmującą się badaniami i rozwojem, projektowaniem, produkcją i marketingiem marek. Mimo to pracownicy Ugreen zawsze mają wysokie poczucie kryzysu. Sprawdź na więcej. Dlatego regularnie dokonujemy autorefleksji, patrzymy w przyszłość i wstecz oraz zbieramy opinie rynkowe na temat naszych usług i produktów, aby znaleźć sposoby ciągłego doskonalenia.

Ugreen – musisz to mieć!

Rozumiemy, że jakość jest przesłanką wszystkiego dla międzynarodowej marki. Nasi koledzy z QC ściśle nadzorują sam proces produkcji zgodnie z oryginalnym projektem produktu, takim jak wydajność, wykonanie, trwałość itp. Jednocześnie jesteśmy zawsze gotowi wziąć na siebie odpowiedzialność społeczną. Wszystkie produkty Ugreen wykorzystują surowiec bez RoHS w celu zmniejszenia wpływu na środowisko.

Nasza firma zajmuje duży obszar z nowoczesną fabryką, zaawansowanym sprzętem i techniką pomiarową. Ugreen jest właścicielem warsztatu i akademika pracowniczego o powierzchni odpowiednio 32 000 m2 i 5000 m2, podczas gdy powierzchnia biurowa to 4000 m2. Liczba pracowników fabryki to ponad 1000, w tym 150 inżynierów R&D i 60 doświadczonych projektantów. Dzięki naszej zaawansowanej technologii, najwyższej jakości produktom oraz rozsądnemu rozmieszczeniu i planowaniu przepływu materiałów dołożymy wszelkich starań, aby zaoszczędzić każdy grosz pieniędzy i każdy centymetr cennej przestrzeni.

Ugreen jest zaangażowany w nawiązywanie korzystnych dla obu stron relacji z doświadczonymi partnerami handlowymi, którzy mogliby naprawdę oferować lokalne usługi i promować produkty Ugreen.

Dodaj komentarz

20 + dwa =