Power Bank Redmi 18W 20000mAh

Jak powerbank to tylko Xiaomi Redmi z podwójnym wyjściem USB oraz szybkim ładowaniem 18W. Wykorzystujący wytrzymałe ogniwo litowo-polimerowe zamknięte w stylowej obudowie. Pozwól sobie na spokój ducha z poręczną przenośną ładowarką Redmi. Interfejs wyposażony w dwa wejścia USB. Dwukierunkowe ładowanie 18W. Pojemna bateria litowo-polimerowa 74Wh.

aliexpress xiaomi pawerbank

Olbrzymia pojemność 20000mAh.

Ładowanie do 4 urządzeń jednocześnie. Wbudowany, inteligentny kontroler USE zapewnia pełną kompatybilność z większością urządzeń dostępnych na rynku. Pojemność 74Wh pozwala z zapasem czterokrotnie, w pełni załadować Xiaomi Mi 9. Zobacz na aliexpress xiaomi pawerbank sprawdź!. Dwukierunkowe szybkie ładowanie 18W. Redmi Power Bank 20000mAh to dwukierunkowa obsługa za pomocą interfejsów USB-A. Dodatkowe wejścia USB-C i micro USB pozwalają na błyskawiczne ładowanie do 4 smartfonów jednocześnie. Mniej czasu straconego na ładowanie to więcej rozrywki dla Ciebie.

Kiedy jeden port to za mało.

Podwójne wyjście USB-A. Dwa dwukierunkowe złącza USB-A, zapewnią możliwość ładowania z prędkością 18W podczas równoczesnego zasilania dodatkowych dwóch urządzeń w standardzie 5.1V/3.6A.

Dodaj komentarz

5 + dziewiętnaście =