Xiaomi mi Robot Sprzątający

Inteligentny robot odkurzający dysponuje siłą ssania na poziomie aż 1800 Pa, dbając o czystość domu – nawet podczas Twojej nieobecności! Dzięki laserowemu systemowi skanowania pomieszczeń, Xiaomi Mi Vacuum Cleaner idealnie planuje trasę sprzątania, nie zapominając o trudno dostępnych zakamarkach. Mi Robot Vacuum Cleaner

aliexpress miaomi mi robot sprzątajacy

Zaprojektowany dla Ciebie i Twojego domu.

Inteligentne planowanie trasy. Siła ssania na poziomie 1800 Pa. Zdalna kontrola przez aplikację. Pojemna bateria 5200 mAh. LDS i wiele innych czujników. Inteligentne planowanie trasy i zapisywanie tras. Automatyczne ładowanie.Bardzo silne ssanie i szczotka mieszająca. Sprawdź ofertę pod tym linkiem. Dynamiczna boczna szczotka oraz czujnik krawędzi. Minimalistyczny design. Pojemna bateria 5200mAh jak i sterowanie przez aplikację. Podgląd w czasie rzeczywistym

Inteligentne planowanie trasy

Mi Robot Vacuum Cleaner to wysoce inteligentne domowe urządzenie czyszczące z 12 różnymi czujnikami. Trzy procesory śledzą jego ruch w czasie rzeczywistym i obliczają dane za pomocą algorytmu symulacji i lokalizacji (SLAM) w celu wyznaczenia układu mieszkania i określenia najlepszej trasy sprzątania.

 • Dane wizualne
 • LDS skanuje otoczenie w 360°
 • 12 czujników
 • Wspólne działanie wielu czujników
 • Procesor
 • 3 niezależne procesory
 • Lokalizacja
 • Algorytm SLAM oblicza najbardziej wydajną trasę

Czujnik LDS

Wysokowydajne laserowe skanowanie pomieszczenia

LDS pozwala robotowi skanować jego otoczenie w 360°, 1800 razy na sekundę, z algorytmem równoczesnej lokalizacji i mapowania, aby zbadać wnętrze domu, a następnie zaplanować trasy w czasie rzeczywistym, czyszczenie krawędzi, a następnie czyszczenie w kształcie litery Z, w zależności od otoczenia.

 • Skanowanie 5× 360° na sekundę
 • 1800 obliczeń odległości na sekundę
 • Dokładność na odległość do 6 metrów
 • Współczynnik błędów poniżej 2%

3 niezależne procesory

Aby zapewnić większą stabilność lokalizacji, w urządzeniu znajdują się trzy dedykowane procesory, które umożliwiają obserwowanie pracy w czasie rzeczywistym, obliczają lokalizację i określają najlepsze trasy czyszczenia.

System wysokiej czułości i precyzji

The Mi Robot Vacuum Cleaner wykorzystuje 12 różnych czujników – w tym ultradźwiękowy czujnik radarowy, czujnik klifowy, żyroskop i przyspieszeniomierz – do mapowania wnętrza domu.

Najlepszy w branży algorytm SLAM

Algorytm SLAM, znany również jako Symultaniczna Lokalizacja i Mapowanie, ma być stosowany w amerykańskich samochodach NASA, samochodach bez kierowcy i innych zaawansowanych technologicznie projektach – to dane oparte na dokładnych informacjach o odległości i kierunku żyroskopu oraz dane akcelerometru – za pomocą tego algorytmu można zbudować mapę pokoju w czasie rzeczywistym.

Skuteczne czyszczenie

Robot zaplanuje ścieżkę sprzątania i wyczyści obszar na podstawie mapy narysowanej algorytmem SLAM. Wykorzystując czujniki, aby zapewnić skuteczność czyszczenia, odkurzacz rozpocznie czyszczenie za pomocą odpowiedniego trybu. Kierując się dobrze zaplanowaną trasą, może on automatycznie i dokładnie objechać przeszkodę i skutecznie osiągnąć cel.

Automatyczne ładowanie

Po zakończeniu czyszczenia, Mi Robot powróci do bazy i naładuje się automatycznie. Kiedy moc odkurzacza spadnie poniżej 20%, ładuje się do 80% i kontynuuje niedokończoną pracę dzięki nowej bazie ładowania opartej na podczerwieni, która ma zasięg 4 m w zakresie 180°.

Mocny & Wytrzymały

Aby uzyskać płynne działanie, robot wykorzystuje potężny, bezszczotkowy silnik prądu stałego Nidec, który zapewnia ciśnienie do 1800O Pa. Główna szczotka automatycznie dostosowuje swoją wysokość, aby utworzyć uszczelnienie z podłogą w celu zebrania brudu na nierównych powierzchniach.

Dodaj komentarz

3 × 1 =